tunne mind armasta mind  
 

 
 

TERE TULEMAST!


Siit saab abi arvutiküsimuste, kompuutriga seotud probleemide lahendamise, arvutite remontimise, taastamise ja lühiajalise koolituse osas.

(Abi antakse vaba aja olemasolul ja mitte just väga tihti.)

 

Kontakt & hinnad:

  • Kui soovid saada kodust abi (arvutite remont, uue riistvara lisamine ja installeerimine, operatsioonisüsteemide installeerimine, probleemide lahendamine jne), siis saada sms telefonile: 58155270. (Abi antakse vaba aja olemasolul ja mitte just väga tihti.)
  • Kes soovib saada arvutikoolitust (arvutiõpe nii algajaile kui ka natuke edasijõudnuile, programmid jne), siis helista numbrile: 58155270. (Abi antakse vaba aja olemasolul ja mitte just väga tihti.)
  • HINNAD: Tasuta või siis sümboolse hinna eest (näiteks kohalesõiduks kulunud bensiiniraha kompenseerimine).

    Märkus: Kel on auto, see võib oma arvuti ka ise kohale tuua. Kui satun linnas (Tallinas) "tuiama", siis võin ka kusagil avalikus kohas näiteks sülearvuti probleemid lahendada või siis edaspidiseks nõu anda. Alaealistel olgu sel juhul vähemalt üks vanematest kaasas (ma ei ole mingi "kommionu-tädi").
    Abistan hea meelega just neid, kes seda tõesti vajavad ja kes ei suuda oma materjaalse olukorra tõttu tasulist abi saada...

 

Lingid antud veebsaidist: Torrent; Email-spam; Outlook Express ja restardi juhised; Lahing; Test; Win XP install; Intervjuu Bossiga.

  
 

Installeeri mind

remondi mind


 
 
 
| ARVUTIABI | Tõnis L....... 2003