Õige valik, parim hind.

Viimistlus ja remonditööd

Sisetööd: korterite kapitaalremont, vannitubade remont, põrandatööd, kontorite remont, ripplagede paigaldus, saunade ehitus (vooder, lavad, plaatimine), plaatimine (vannitoad, esikud jne.), maalritööd, krohvimistööd, remonditööd, laud- ja laminaatparketi paigaldamine, aluspindade ettevalmistus (tasandamine), põrandaliistu paigaldus.

Fassaaditööd

Materjalide hankimine on kokkuleppe küsimus, meie kaudu on võimalik kõik vajaminev hankida, nii et tellija ei pea kuskilt midagi ise otsima minema. Loomulikult soovib igaüks ise välja valida millised plaadid tema vannituppa sobivad ja milline on sobiv sanitaartehnika. Samuti võime aidata transpordiga ja loomulikult utiliseerime tekkinud ehitusprahi. Aitame omalt poolt nõu ja jõuga, et eelseisev ehitus või remont õnnestuks.

Hind sõltub objekti suurusest ja keerukusest. Võtke meiega kindlasti ühendust, teeme teile kiirelt personaalse hinnapakkumise mirkato.ehitus@mail.ee. Tuleme vaatame töö üle ja teeme hinnapakkumise. Hinnapakkumise tegemine ei kohusta tööd tellima. Hinnad leiab siit.