2010.a. Eesti Bokseriühingu korraldatud võistlused ja eksamid

KK võistlus - 16.05.2010, Tabasalu. Kohtunik Urve Lageda

Katse
Koer
Reg. nr
Tõug
Omanik/koerajuht
Punktid
Hinne
Tulemus
KK-1 Scheil'klaid Estelle Elysia EST-01423/06 saksa bokser Markko Narusk 68 mitte- rahuldav -
KK-1 Riikolan Ulvova Myllaäri EST-01770/07 jack russelli terjer Reelika Kattai 66 mitte- rahuldav -
KK-1 Beard's Ghost Smiles Of Fortune EST-00704/06 snautser Aet Hakman/ Astrid Mai Barsegjan 60 mitte- rahuldav -
KK-1 Amati del Colmenero EST-02791/07 saksa bokser E.G. Pasetchnik, M. Siigur/ Margit Siigur   katkestas  
KK-2 Gem'Givveeon Ramya Sonado LV-13130/06 DOB Hanna-Maria Zeilanova 83 hea KK-2
KK-2 Scheil’Klaid Chiquitta EST-00042/04 saksa bokser Liis Narusk 75 rahuldav KK-2
KK-2 Melin Lee Dairyn Simone EST-00396/06 belgia lk tervueren H. Lintal, K. Soo/ Kristin Soo   katkestas  
KK-3 Estrellest Exe EST-00872/07 SLK Heli Reili 72 rahuldav KK-3
KK-3 Yacheero's Princess Piandra EST-00149/08 DOB Mare Meldre 70 rahuldav KK-3

KK võistlused - 12.09.2010, Kärkna. Kohtunik Esta Ratnik

Katse
Koer
Reg. nr
Tõug
Omanik/koerajuht
Punktid
Hinne
Tulemus
koht
KK-1 Love Legacy Regnant Rival EST-01250/U09 ameerika buldog Kertu Koppel
94
väga hea KK-1  
KK-1 Vitsuddens Vanessa EST-02378/08 jack russelli terjer Reelika Kattai
90
väga hea KK-1  
KK-1 Riikolan Ulvova Mylläri EST-01770/07 jack russelli terjer Reelika Kattai
90
väga hea KK-1  
KK-1 Scheil'klaid Estelle Elysia EST-01423/06 saksa bokser Markko Narusk 86 hea KK-1  
KK-1 Dion's Wheaten Glenn EST-03160/06 iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer
86
hea KK-1  
KK-1 Inglisilm Eskimo Made In Blue EST-00901/07 austraalia karjakoer Helen Tamm
85
hea KK-1  
KK-1 Liter Bomond Demokratia EST-01072/08 saksa bokser Siiri Nõu
82
hea KK-1  
KK-1 Bright Light From Kontrastas EST-00737/10 sveitsi valge lambakoer Kadi Käis ja Andres Kaljas / Andres Kaljas
82
hea KK-1  
KK-1 Luhaotsa Illi Iti EST-01146/09 SLK Johannes ja Kätlin Liimets/ Marika Mikk
78
rahuldav KK-1  
KK-2 Gem'Givveeon Ramya Sonado LV-13130/06 DOB Hanna-Maria Zeilanova 96 võrratu KK-2  
KK-2 Heleros Baccardi EST-00974/09 SLK Arno-Robert Telga/ Marika Mikk 87 hea KK-2  
KK-3 Scheil'Klaid Chiquitta EST-00042/04 saksa bokser Liis Narusk
68
mitterahuldav -
-
KK-3 Born to Win White Gatekeeper EST-04013/07 sveitsi valge lambakoer Leili Kang ja Monika Laneman/ Leili Kang
64
mitterahuldav -
-