EKL katsekohtunikud
täiendatud 08.06.2014 (paksus kirjas on märgitud alad, mida kohtunik võib rahvusvahelisel tasemel hinnata)
katsekohtuniku otsing ala järgi: http://www.sportkoer.com/prox/personlist/judge/
Nimi hinnatavad alad kontakttelefon e-mail aadress
Juurik, Kaidi kuulekuskoolitus
sõnakuulelikkus (FCI)
44 43 302,
52 79 548
yacheeros@hot.ee Pärnu
Järv, Inga agility 56 699 025 inga.jarv@gmail.com Tallinn
Kivi, Kirina kuulekuskoolitus
sõnakuulelikkus
7 425 859,
55 40 321
Faks: 7 425 859
kirina.kivi@mail.ee Tartu
Koor, Kaja kuulekuskoolitus
sõnakuulelikkus (FCI)
56 567 283,
673 3339
kajakoor@hot.ee Tallinn
Lageda, Urve

kuulekuskoolitus
IPO (FCI)
põllujäljekatse

672 6605,
50 11 872
Estrell.Est@mail.ee Tallinn
Leib, Taimi kuulekuskoolitus
sõnakuulelikkus
56 617 378
Faks: 78 21 400
ewerlu@hot.ee Võru
Mengel, Lea kuulekuskoolitus 52 95 497 leamengel@gmail.com Viljandi
Mikk, Maarika kuulekuskoolitus
põllujäljekatse
IPO
7 497 236   Tartumaa
Oblikas, Aivo kuulekuskoolitus
IPO (FCI)
Põllujäljekatse
56 210 208 aoblikas@bestmark.ee Tallinn
Ojarand, Mari kuulekuskoolitus
IPO
52 03 023 mari.ojarand@gmail.com Tallinn
Oks, Anu kuulekuskoolitus
sõnakuulelikkus (FCI)
604 4701,
50 72 431
aoks@email.com Harjumaa
Petrova, Aliftina kuulekuskoolitus
52 76587 aliftina@hot.ee Tallinn
Pilden, Kaia kuulekuskoolitus
55 44513 kaia@luua.edu.ee Tartu
Põld, Monika agility 58 19 16 99 monika@saarlasteagility.ee Saaremaa
Pärn, Aljo kuulekuskoolitus   aljo.parn@mail.ee Tallinn
Ratnik, Esta kuulekuskoolitus 740 1484 estarat@hot.ee Tartu
Rimm, Ilvi kuulekuskoolitus 56151388 ilvi@uran.ee Jõgevamaa
Roosioks, Vilve kuulekuskoolitus
IPO (FCI)
Põllujäljekatse
5079133 vilve@pohjakroon.ee Tallinn
Zolotnikova, Svetlana agility (FCI)
sõnakuulelikkus (FCI)
  sveta@tubli.biz Tallinn
Tammiksalu, Anne agility (FCI) 5184759 diximaa@hotmail.com Tallinn
Tamm, Elle kuulekuskoolitus 56 43 782 elle.tamm@one.ee Tartumaa
Tsernjakova, Tatjana kuulekuskoolitus
IPO (FCI)
Põllujäljekatse
52 12 645 unerschrocken@mail.ru Tallinn