EKL atesteeritud koolitajad
Nimi
Koolitusala
Linn
Telefon
E-mail
Atesteeritud kuni
TALLINN
Sirje Vets SK, K, agility, J Tallinn 50 97 205 sirjevets@gmail.com 23.03.2017
Svetlana Zolotnikova SK, agility, KUTS Tallinn   sveta@tubli.ee, www.tubli.ee 23.03.2017
Anne Tammiksalu SK, agility Tallinn 51 84 759 diximaa@gmail.com 20.09.2017
Sirje Tammsalu agility Tallinn, Pärnu 56 248 401 sirje.tammsalu@gmail.com 24.05.2015
Martti Kuldma agility Tallinn 56 575 766 martti@koerus.ee 05.11.2012
Piret Kannike SK, K, KUTS Tallinn 51 05 508 piret@kutsikas.ee 06.06.2013
Mari Ojarand K, ind Tallinn 52 03 023 mari.ojarand@gmail.com 08.01.2015
Karin Lassmann SK Tallinn 56600075 Karin87@gmail.com 08.01.2015
Marge Perri SK, KUTS Tallinn 51 63 176 kutsikad@tako.ee 06.05.2016
Piret Voort SK Tallinn     06.05.2016
Natalja Garastsenko SK, agility Tallinn 5101276 http://www.koertekool.ee/ 06.05.2016
Kadri Viljalo pääste Tallinn, Ida-Harjumaa   kadri.viljalo@gmail.com 02.12.2013
Monika Rusing pääste Tallinn, Lääne-Harjumaa 5667 7605 monika@kn.ee 02.12.2013
Tiina Jürjo agility Tallinn 5289926 tiina.jyrjo@gmail.com 06.09.2015
Urve Lageda K, J, ind, VV Tallinn 6 726 605 estrell.est@hot.ee 23.03.2011
Tatjana Tshernjakova K, J, ind, VV Tallinn 51 126 45 unerscrocken@hot.ee 23.03.2014
Alfitina Petrova K, SK, J, ind Tallinn 52 765 87 aliftina@hot.ee 23.03.2014
Jelena Levashova K, J, VV Tallinn 52 166 17 festkiefer@hot.ee 23.03.2014
Eha Kõrve K Tallinn 52 272 23 eha@vaakum.ee 23.03.2014
Ingrid Mahoni K, J, VV Tallinn 55 688 323   23.03.2011
Õnne-Mare Sagur K, J Tallinn 51 884 42 msagur@hotmail.com 23.03.2014
Anu Paavel K, ind , päästekoolitus Tallinn 50 336 23 anu.paavel@mail.ee 23.03.2011
Tõnis Vanaveski K, J Tallinn 51 504 04 tonis@hanken.ee 24.05.2015
Aivo Oblikas K, J Tallinn 56 210 208 aoblikas@bestmark.ee 24.05.2015
Eliko Melb SK, ind Tallinn 5266511 eliko.melb@gmail.com 10.11.2016
Inga Järv agility, SK, ind Tallinn, Harjumaa 56 699 025 inga.jarv@gmail.com 23.03.2017
Kati Ernits Kuts, KK, ind Tallinn     4.10.2017
Aili Kivinurm veepääste Tallinn, Harjumaa 53 435115 savijalg@gmail.com 04.07.2016
HARJUMAA
Monika Laneman K, J Harjumaa, Männiku 50 84 219 info@whiteshepherd.ee 06.12.2015
Merlin Kanter K, J Harjumaa, Tallinn 5207096 merlin_kanter@hotmail.com 4.10.2017
Agle Oissar K Harjumaa, Keila     4.10.2017
Helena Trus SK Harjumaa, Keila 522 95 25 helena.trus@hot.ee 10.11.2016
Inga Järv agility, SK Harjumaa, Tallinn 56 699 025 inga.jarv@gmail.com 23.03.2014
KEILA
Anu Oks K, SK, KUTS Keila 50 72 431 aoks@email.com 23.03.2017
Maret Tanissaar SK, K Tallinn 51 420 94 maret.tanissaar@mail.ee 06.06.2017
TARTU
Pille Lahesoo K, SK, KUTS Tartu, Valga 52 366 06 pillelahe@hot.ee 23.03.2017
Tiia Ariko K, SK, ind Tartu 56 643 219 ariko@emu.ee 23.03.2017
Ilvi Rimm K Tartu 56 151 388 ilvi.rimm@gmail.com 23.03.2014
Piret Marmor K, J, ind Tartu 51 722 66 piret@koerasport.ee 23.03.2011
Esta Ratnik K, J, ind Tartu 7 401 484 estarat@hot.ee 23.03.2014
Marika Mikk K, J, ind Tartu 56 953 517 marikamikk@hot.ee 23.03.2014
Liia Leer K, ind, KUTS Tartu 51 52 186   24.05.2015
Lea Tummeleht agility Tartu     05.11.2015
Kristina Mägi SK, KUTS Tartu 53 461 407 krissukk@gmail.com
http://koertekoolitus.edicypages.com/
06.05.2013
JÕGEVAMAA
Alvar Unuks   Jõgevamaa 51 981 059 alvar@alweiler.eu 23.03.2014
JÕGEVA
Ene Vöörmann K Jõgeva 58 192 931 voormann@hot.ee 23.03.2014
PAIDE
Lea Mengel K Paide, Viljandi 52 95 497 leamengel@gmail.com 24.05.2012
PÄRNU
Kaidi Juurik K, J, ind, VV Pärnu 52 795 48 yacheeros@hot.ee 23.03.2014
Sirje Tammsalu agility Pärnu, Tallinn 56 248 401 sirje.tammsalu@gmail.com 24.05.2015
PÄRNUMAA
Silver Ploom K, J Pärnumaa 5168848   06.12.2015
HAAPSALU
Veiko Väljas K Haapsalu 51 963 422 aussenhaus@hot.ee 23.03.2011
SAAREMAA
Kairi Raamat agility Kuressaare, Koerteklubi "Aktiiv" 56488043 kairi.raamat@gmail.com 06.09.2015
Monika Põld agility, SK, KUTS Kuressaare, Mustjala Küla 58 19 16 99 monika@saarlasteagility.ee 06.09.2015
VILJANDI
Lea Mengel K Paide, Viljandi 52 95 497 leamengel@gmail.com 24.05.2012
Keida Tirmaste agility Viljandi 53499815 keida.raamat@gmail.com 06.09.2015
VALGA
Gaida Helandi K Valga     4.10.2017
Jana Juhkam K Valga 5129721 juhkam.jana@gmail.com 06.12.2015
Pille Lahesoo K, SK, KUTS Tartu, Valga 52 366 06 pillelahe@hot.ee 23.03.2017
LÄÄNE-VIRUMAA
Vilve Ala-Paal K Lääne-Virumaa     04.10.2017
NARVA
Tatjana Zamorskaja SK Narva   tatjana.zamorskaja@gmail.com 04.04.2016
SK - sõnakuulelikkus, K - kuulekus, J - jälg, ind - individuaaltreeningud, VV - võtab koera väljaõppele, KUTS - kutsikakool