SK liikumisjuhtide kursused on läbinud:

Alates 01.01.2014 peab SK liikumisjuht (LJ) olema kas sõnakuulelikkuse kohtunik või liikumisjuhi kursused läbinud isik.

EKL SK kohtunikud leiab siit.

Liikumisjuhti tuleb kasutada klassides 2 ja 3. Võistluste kiiremaks läbiviimiseks on liikumisjuhti soovitav kasutada ka algklassis ja klassis 1. Kui võtted on jagatud mitme kohtuniku vahel, peab olema vähemalt üks liikumisjuht igas ringis.

HARJUMAA
Karin Lassmann
Tel: 566 000 75
E-mail: karin87@gmail.com
Keeled: eesti, inglise
Priit Rattur
Tel: 53 72 8728
E-mail: priit.rattur@gmail.com
Keeled: eesti, inglise
Anne Tammiksalu
Tel: 518 47 59
E-mail: diximaa@hotmail.com
Keeled: eesti, vene, soome, inglise
Katrin Rinaldo
Tel: 50 87 440
E-mail: toks-toks@hotmail.com
Keeled: eesti, vene, inglise
Margot Luukas
Tel: 51 21 780
E-mail: valgekoer@gmail.com
Keeled: eesti, inglise
Viktoria Lumbe Tel: 52 898 24
E-mail: viktoria.lumbe.001@mail.ee
Keeled: eesti, vene, inglise
Kevin Kalle Kell Tel: 530 58 377
E-mail: wertakoer@hotmail.com
Keeled: eesti, inglise
Janeli Tikk Tel: 519 38 722
E-mail: janeli.tk@hot.ee
Keeled: eesti, inglise
Kei Kvarnstrom Tel: 565 3456
E-mail: kei@revaler.ee
Keeled: eesti, inglise
SAAREMAA
Monika Põld
Tel: 53 413 653 ja 58 191 699
E-mail: monika@saarlasteagility.ee
Keeled: eesti, saksa, inglise
Marika Samlik Tel: 524 8352
E-mail: marikasamlik@gmail.com, marika@saarlasteagility.ee
Keeled: eesti
Gerle Aljas
Tel: 515 7818
E-mail: tyytsi@tt.ee
Keeled: eesti, inglise
IDA-VIRUMAA
Tatjana Zamorskaja Tel: 58 048 468
E-mail: tatjana.zamorskaja@gmail.com
Keeled: eesti, vene, inglise
TARTUMAA
Anne Soovik Tel: 53 900 164
E-mail: kilpkonn@yahoo.com
Keeled: eesti, inglise
VÕRUMAA
Birgit Piho Tel: 555 686 98
E-mail: birgitpiho@gmail.com
Keeled: eesti, inglise
Karis Rämmer Tel: 534 68 262
E-mail: karisrammer@gmail.com
Keeled: eesti, inglise
Lisaks on LJ kursuse läbinud:
Kai Raud  
Agle Oissar  
Maire Õunmaa  
Helena Trus  
Natalja Garaštšenko  
Marianne Kreisman  
Kristi Kadakas  
Marju Eesmäe  
Rita Sooman  
Lada Mehikas  
Katrin Saarinen  
Heleri Leibenau