2010.a. Tarkade Koerte Klubi (TAKO) korraldatud võistlused ja eksamid

SK võistlused (Talvekarika I etapp/M.Kraami nimeline mälestusvõistlus) - 09.01.2010, Tallinn. Kohtunik Kaja Koor

Klass
Koer
Reg.nr
Tõug
Omanik/ koerajuht
Punktid
Hinne
tulemus
ALG Inglisilm Greta Nuuskurnina EST-02398/07 austraalia karjakoer Leelet Kivioja 174 I järk SK-ALG
ALG Cossak´s Zelda Power EST-00027/09 austraalia karjakoer Karin Lassmann 157 II järk SK-ALG
AVA Amazing Amber EST-03945/06 kuldne retriiver Viktoria Lumbe 167,5 I järk SK-AVA
AVA Margman Brigitta Brighty EST-03367/04 SLK Monika Rusing 145 II järk SK-AVA
AVA Enthusiastic Exclusive Agent EST-01031/07 dalmaatsia koer Heleri Turjakas 136,5 III järk SK-AVA
AVA Heleros Mikado EST-00253/07 SLK Agle Oissaar 117 III järk SK-AVA
VÕI Folt-Point-Pollach Bàko EST-01390/09 ungari vizsla Helena Trus 245,5 II järk SK-VÕI
VÕI Quickstep Of  Skyrocket EST-00650/07 ungari lühikarvaline linnukoer Marika Kuusman 242 II järk SK-VÕI
VÕI Rechel Tropic Chans LV-15362/07 labrador retriiver Irina Popjonka 230,5 II järk SK-VÕI
VÕI Exlibris Canes Deja Vu EST-01900/03 dalmaatsia koer Heleri Turjakas 128,5 - -
VÕI Allegra Formule LV-BAG-2/06 belgia lambakoer groenendael Evija Ziemele ei osal. - -
EVÕI Admirably Victory Nat´s Galaxy LV-7921/03 bordercollie Vladislava Akimova 264,5 I järk SK-EVÕI
EVÕI Alfa Sagiarius Arei EST-0444/04 beauceron Natalja Garatsenko 210,5 III järk SK-EVÕI
EVÕI Ave Grossa Encore Angelo EST-03911/06 suuršsnautser Evi Reitel 149 - -


SK võistlused (Talvekarika II etapp) - 20.02.2010, Tallinn. Kohtunik Kaidi Juurik

Klass
Koer
Reg.nr
Tõug
Omanik/ koerajuht
Punktid
Hinne
tulemus
ALG Inglisilm Greta Nuuskurnina EST-02398/07 austraalia karjakoer Leelet Kivioja 188 I järk SK-ALG
ALG Amazing Grace of Shamrock Field EST-01391/09 bordercollie Helena Trus 187,5 I järk SK-ALG
ALG Cossak´s Zelda Power EST-00027/09 austraalia karjakoer Karin Lassmann 174,5 I järk SK-ALG
ALG Milli Miller Võimas Samurai Aapo EST-03112/07 lühikarvaline collie Jaanika Topkin 169 I järk SK-ALG
ALG Champion Camus Formule EST-02527/07 belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 157 II järk SK-ALG
AVA Melin Lee Daw Thin Tarass EST-00392/06 belgia lambakoer tervueren Eliko Melb 175 I järk SK-AVA
AVA Amazing Amber EST-03945/06 kuldne retriiver Viktoria Lumbe 169 I järk SK-AVA
AVA Gloris Heidy EST-01234/08 suuršnautser Ragne Oja katkest. katk. -
VÕI Quickstep Of  Skyrocket EST-00650/07 ungari lühikarvaline linnukoer Marika Kuusman 299,5 I järk SK-VÕI
VÕI Folt-Point-Pollach Bàko EST-01390/09 ungari vizsla Helena Trus 279,5 I järk SK-VÕI
VÕI Sign Of Constancy Over The Rainbow EST-02502/06 iiri punane setter Dagmar Tappo katkest. katk. -
VÕI Asko EST-02471/06 hovawart Greta Rüütel ei osal. ei osal -
EVÕI Classic Dream's Tic Tac Toe S57897/2003 veimari lühikarvaline linnukoer Killu Ahi 299 I järk SK-EVÕI
EVÕI Tending Eagle-Eyed EST-01260/07 bordercollie Anne Tammiksalu 298,5 I järk SK-EVÕI
EVÕI Alfa Sagiarius Arei EST-0444/04 beauceron Natalja Garatsenko 286,5 I järk SK-EVÕI
EVÕI Mecberger Elke FIN-1975/05 belgia lambakoer malinois Seppo Einola 249,5 II järk SK-EVÕI
EVÕI Macnillian Madame Mim FIN42553/02 belgia lambakoer tervueren Pernilla Tallberg 239 II järk SK-EVÕI

SK võistlused (Talvekarika III etapp) - 13.03.2010, Tallinn. Kohtunik Kaisa Poutanen (Soome)

Klass
Koer
Reg.nr
Tõug
Omanik/ koerajuht
Punktid
Hinne
tulemus
ALG Inglisilm Greta Nuuskurnina EST-02398/07 austraalia karjakoer Leelet Kivioja 180 I järk SK-ALG
ALG Amazing Grace of Shamrock Field EST-01391/09 bordercollie Helena Trus 162 I järk SK-ALG
ALG Pamparix Be Fair EST-03227/06 pikakarvaline collie Ülle Pae 115 III järk SK-ALG
AVA Born to Win From Amber Lat EST-03201/08 bordercollie Svetlana Zolotnikova 184,5 I järk SK-ALG
AVA Cossak´s Zelda Power EST-00027/09 austraalia karjakoer Karin Lassmann 172 I järk SK-AVA
AVA White Gold Dream Bonny EST02285/08 šveitsi valge lambakoer Mihkel Rikas 150 II järk SK-AVA
AVA Koerustükk Red Angel EST-01906/06 austraalia karjakoer Marelii Pirsi 123 III järk SK-AVA
AVA Grozny Alaska EST-01643/05 saksa lambakoer Kristi Pai ei osal. ei osal -
VÕI Quickstep Of  Skyrocket EST-00650/07 ungari lühikarvaline linnukoer Marika Kuusman 283 I järk SK-VÕI
VÕI Rechel Tropic Chans LV-15362/07 labrador retriiver Irina Popjonka 237 II järk SK-VÕI
VÕI Folt-Point-Pollach Bàko EST-01390/09 ungari vizsla Helena Trus 218,5 III järk SK-VÕI
EVÕI Tending Eagle-Eyed EST-01260/07 bordercollie Anne Tammiksalu 253 I järk SK-EVÕI
EVÕI Classic Dream's Tic Tac Toe S57897/2003 veimari lühikarvaline linnukoer Killu Ahi 244 II järk SK-EVÕI
EVÕI Alfa Sagiarius Arei EST-0444/04 beauceron Natalja Garatsenko 208,5 III järk SK-EVÕI
EVÕI Pikkupaimenen Golden News FIN41663/05 border collie Katja Sulkala 199 III järk SK-EVÕI

SK võistlused (TAKO Suvekarika II etapp) - 19.06.2010, Muraste. Kohtunik Anu Oks

Klass
Koer
Reg.nr
Tõug
Omanik/ koerajuht
Punktid
Hinne
tulemus
Koht
EVÕI Tending Eagle-Eyed EST-01260/07 border collie Anne Tammiksalu 278,5
I
EVÕI
1.
EVÕI Admirably Victory Nat´s Galaxy LV-7921/03 border collie Vladislava Akimova 235
II
EVÕI
2.
EVÕI Alfa Sagittarius Arej EST-0444/04 beauceron Natalja Garastsenko 209,5
III
EVÕI
3.
VÕI Rechel Tropic Chans LV-15362/07 labradori retriiver Irina Popjonka 274,5
I
VÕI
1.
VÕI Mango Rico Roar Aron Lexus EST-00776/06 cadebou Aljo Pärn 215
III
VÕI
2.
VÕI Amazing Amber EST-03945/06 kuldne retriiver Viktoria Lumbe 167
-
-
-
VÕI Folt-Point-Pollach Bàko EST-01390/09 ungari vizsla Helena Trus 180,5
-
katkest.
-
AVA Champion Camus Formule EST-02527/07 belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 165,5
I
AVA  
AVA Estrellest La Rocco EST-00856/06 shveitsi valge lambakoer Urve Kallavus 163,5
I
AVA  
AVA Amely EST-00558/07 belgia lambakoer malinois Galina Filina 155
II
AVA  
AVA Alexa EST-00559/07 belgia lambakoer malinois Tatjana Fjodorova 130
III
AVA  
AVA Kämpfer Fänge Irisberta EST-02887/06 rottweiler Christhina Vähman 83
-
-  
ALG Amazing Grace of Shamrock Field EST-01391/09 bordercollie Helena Trus 187
I
ALG  
ALG Lapinlumon Josias EST-03951/08 romagna veekoer Karoliina Kansi 181,5
I
ALG  
ALG Snow Life Chance To Win TOP1503 shetlandi lambakoer Ekaterina Akimova 163
I
ALG  
ALG Milli Miller Võimas Samurai Aapo EST-03112/07 lühikarvaline collie Jaanika Topkin 159,5
II
ALG  

SK võistlused (TAKO Suvekarika III etapp) - 14.08.2010, Muraste. Kohtunik Pernilla Tallberg (Soome)

Klass
Koer
Reg.nr
Tõug
Omanik/ koerajuht
Punktid
Hinne
tulemus
Koht
EVÕI Tending Eagle-Eyed EST-01260/07 border collie Anne Tammiksalu 289,5
I
EVÕI
1.
EVÕI Ave Grossa Encore Angelo EST-03911/06 suursnautser Evi Reitel 163 - - -
EVÕI Contact Point Libra   bordercollie Varvara Bolshakova 191,5 - - -
EVÕI Vander Westspacy   bordercollie Galina Feodorova - ei osal. - -
VÕI Mango Rico Roar Aron Lexus EST-00776/06 cadebou Aljo Pärn 264
I
VÕI
1.
VÕI Born to Win From Amber Lat EST-03201/08 bordercollie Svetlana Zolotnikova 153
-
-
-
VÕI White Gold Dream Bonny EST-02285/E08 shveitsi valge lambakoer Mihkel Rikas 137,5
-
-
-
AVA Amely EST-00558/07 belgia lambakoer malinois Galina Filina 184
I
AVA  
AVA Inglisilm Greta Nuuskurnina EST-02398/07 austraalia karjakoer Leelet Kivioja 177,5 I järk AVA  
AVA Cossak´s Zelda Power EST-00027/09 austraalia karjakoer Karin Lassmann 171 I järk AVA  
AVA Juht Ivor EST-00811/06 labradori retriiver Kristi Kreitsmann 141,5 II järk AVA  
AVA Champion Camus Formule EST-02527/07 belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 1138,5
III järk
AVA  
AVA Alexa EST-00559/07 belgia lambakoer malinois Tatjana Fjodorova 104
III
AVA  
AVA Lapinlumon Josias EST-03951/08 romagna veekoer Karoliina Kansi 181,5
I
ALG  
ALG Maeglin Hurricane EST-01654/09 bordercollie Natalja Garaštšenko 182 I järk ALG  
ALG Alfa Altesse Dakota EST-00408/08 belgia lambakoer groenednal Kiira Murohh -
ei osal.
-  
ALG Milli Miller Võimas Samurai Aapo EST-03112/07 lühikarvaline collie Jaanika Topkin 86.5
-
- -