pilt2 kirjastus_teenus muru_niitmine heina_niitmine fekaalivedu lumetorje
  SISUKORD
  Avalehele
  Tehnika
  Teenused
  Hinnad
  Kontakt
  Galerii
Firmast
Fixum Service OÜ alustas majandustegevust 2006.a. mais.
Firma asub Lääne-Virumaal Vinni vallas.
Firma tegevusalad on:
  1. Haljastus
  2. Kirjastus
  3. Transportteenused
  4. Sanitaartehnilised tööd
  5. Lume lükkamine
  6. Puulõhkumisteenus
Firma loodi kahe mehe firmana, sooviga olla iseenda peremees ning leida kodukohas meelepärast tööd. Firma ülesandeks sai pakkuda kohalikele elanikele mitmesuguseid teenuseid. Alustati erinevate tegevusaladega. Paralleelselt hakkasid toimima nii kirjastus- ja transportteenused kui ka sanitaartehnilised tööd, lisaks hooajaline haljastusteenus.

Fixum Service ühe osaniku käe all on avaldatud arvukalt artikleid ning antud välja kaks raamatut - Päikeseküla ning Päikeseküla II.
Teise osaniku poolt on pakutud traktori transporteenuseid lähedal asuvatele põllumajandusfirmadele. On tehtud heinaniitmistöid, vilja- ning fekaalivedu. Lisaks sellele on teostatud sanitaartehnilisi töid. On ehitatud sise- kui ka välistrasse (sh septikute paigaldamine). Hooajalise tööna on viimastel aastatel lisandunud lumetõrjetööd nii lumesaha kui ka -puhuriga. Haljastuse valdkonnas on pakutud peamiselt muruniitmise teenust.
Vajadusel on palgatud lisatööjõudu ning teinud koostööd teiste firmadega. Kogu tulu on investeeritud tehnika ja hoonete soetamiseks.

Soovime, et meie kliendid jääksid alati rahule meie poolt pakutud kvaliteetsete tööde ja teenustega.
Ootame uusi väljakutseid!

Fixum Service OÜ, Lääne-Virumaa, Vinni vald, tel. 51 72 410