Tere tulemast!

Kubi-klubi on hubane ja põnev mängumaa, mis sobib erinevateks lasteüritusteks, eelkõige on siin aga hea ja mugav võimalus tähistada oma lapse SÜNNIPÄEVA! Mudilastele on avarad mängutoad, natuke suurematele särav diskosaal karaoke ja twisteriga. Peolaua saate katta kuni 25-le.

Ruumi on meil 425 m2, kus lapsed saavad ronida, kiikuda, hüpata, joosta, mängida ja lihtsalt mürada. Mänguasjad ja atraktsioonid oleme valinud võimalikult turvalised ning erinevaid soove ja vanust arvestades. Kõige pisematele külalistele on olemas päris oma mängutuba ja mänguasjad.

Mängutoas toimub alati 1 pidu korraga, kus osalevad ainult teie lapse parimad sõbrad ja tuttavad.

Kubi Klubis saab sünnipäevi korraldada iga päev ( E- P ) kella 11-21

Mängumaal on külastajatele kasutada mikrolaineahi, veekeetja, kausid, kandikud, morsikannud, tordilabidas, kööginuga ja lillevaasid - asjad, mida ürituse läbiviimiseks vaja läheb. Toidud-topsid-taldrikud tuleks ise kaasa võtta.

Sünnipäevaks ettevalmistama ootame vähemalt 15 min. enne peo algust ja lahkumiseks palun arvestada 15 min. peale broneeritud aja lõppu.

Mängumaaga saab tutvuma tulla eelnevalt telefoni teel kokku leppides, teile sobival ajal sisenedes M-keskuse kaudu.

Helista +372 53 459 930 või kirjuta kubiklubi@gmail.com

Kubi-klubi reeglid

Kubi-klubis ei ole lubatud viibida välisriietes ja -jalatsites ega ka paljajalu. Võtke palun kaasa vahetusjalatsid!

  • Kubi-klubi ruumides ja territooriumil ei tohi suitsetada, tarvitada alkoholi ega narkootilisi aineid ning siin on keelatud viibida alkoholi- ja narkojoobes.
  • Kubi-klubi lastepeoks rentinud täiskasvanu vastutab kogu ürituse vältel laste turvalisuse, järelvalve ning Kubi-klubi ruumide sisustuse heakorra ja tuleohutuse eest (tordivulkaanid, küünlad, tikud) eest
  • Kuni 5-aastastel lastel (k.a.) peab olema kaasas täiskasvanud saatja, kes vastutab lapse eest.
  • Kohustuslik on jälgida Kubi-klubi reegleid ja töötajate korraldusi, juhiste mittetäitmisest tekkinud õnnetuste eest Kubi-klubi töötajad ei vastuta
  • Söögi ja joogiga söögitoast teistesse ruumidesse minemine on keelatud! Keelatud on ka mänguasjade toomine söögituppa. Reegli eiramisel esitatakse kliendile kohapeal tasumiseks 16 arve koristusteenuse eest.
  • Kubi-klubi töötajad ei vastuta klientide kahjustatud, kadunud ega varastatud asjade eest.
  • Kubi-klubi mänguasju ja muud vara ei tohi kaasa võtta ega tahtlikult lõhkuda. Iga vale kasutusviisi tõttu või tahtlikult lõhutud mänguasi/kodumasin kuulub hüvitamisele. Kogemata kaasavõetud esemed palume meile tagasi tuua esimesel võimalusel.Kui juhtub et mõni asi puruneb, siis palume sellest teavitada Kubi-klubi töötajat. Koos proovime leida sobiva lahenduse.
  • Peo lõppedes palume ruumid töötajale üle anda elementaarses korras - mänguasjad riiulitel või selleks ettenähtud kohas, kasutatud ühekordsed nõud jm praht prügikottides, kasutatud Kubi-klubi nõud pestult tagasi kohal.

KOHTUMISENI KUBI KLUBIS!

 

 

Copyright 2012 © Geastr OÜ | Puiestee 73A, TARTU | E-mail: kubiklubi@gmail.com