PEALEHT | MINA | JOONISTUSED | MÕTTETERADESSEED | LUULETUSED | t.A.T.u. | LOODUS
SEPAD | KANDID | UUED SEPAD | KARIKATUURID | HOROSKOOP | PAROODIAD | ANEKDOODID
STEREOPILDID | NES | RAAMATUD | SEKS | LINGID | KÜLALISTERAAMAT | LOGIRAAMAT


LINGID
 
Sven Pärn

Allpool mõned minu järjehoidjatest. Lingid vananevad üsna kiiresti, seega vabandan juba ette, kui mõni viide enam ei tööta.


TÄHTVIIDAD

Marko Pikkat: 
pildiloomaaed.ee

Pilkaja: www.pilkaja.ee

Wikipedia: www.wikipedia.org
Google: www.google.com
Neti.ee: www.neti.ee

Üles

TASUTA TARKVARA

VirtualDubMod: virtualdubmod.sourceforge.net
Avidemux: fixounet.free.fr/avidemux
HandBrake: handbrake.fr
MKVToolnix: www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/downloads.html
MediaCoder: www.mediacoderhq.com
SMPlayer: smplayer.sourceforge.net
VLC Media Player: www.videolan.org/vlc
DVD Decrypter: www.dvddecrypter.org.uk
SubRip: www.divx-digest.com/software/subrip.html
Audacity: audacity.sourceforge.net
Jubler: www.jubler.org
MeGUI: www.divx-digest.com/software/megui.html
mp3DirectCut: mpesch3.de1.cc/mp3dc.html
PortableApps: portableapps.com
OpenOffice.org: www.openoffice.org
Auslogics Disk Defrag: www.auslogics.com/disk-defrag
CDisplay: en.wikipedia.org/wiki/CDisplay
GIMP: www.gimp.org
Firefox: www.mozilla.org/en-US
MPUI: mpui.sourceforge.net
FileZilla: filezilla-project.org
Free Download Manager: www.freedownloadmanager.org
AVG Free: free.avg.com
7-Zip: www.7-zip.org
Filzip: www.filzip.com
Virtual Magnifying Glass: magnifier.sourceforge.net
Bulk Rename Utility: www.bulkrenameutility.co.uk/Main_Intro.php
DOSBox: www.dosbox.com
The Rasterbator: homokaasu.org/rasterbator
CD-DA X-Tractor: xtractor.sourceforge.net/intro.html
Restoration: www.snapfiles.com/get/restoration.html
Ccleaner: www.ccleaner.com
CPU-Z: www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html
Greenshot: getgreenshot.org
Scribus: 
www.scribus.net

Üles

KOOMIKSID

Joonas Sildre: web.zone.ee/sildre
Garfield: www.garfield.com
King Features Syndicate: www.kingfeatures.com
Snoopy: comics.com/peanuts
Dilbert: www.dilbert.com
Marvel: www.marvel.com
Spider-Man Crawl Space: www.spidermancrawlspace.com

Üles

HUUMOR

9GAG: 9gag.com
Ganzapank: www.teataja.ee/et/pank
27b/6: www.27bslash6.com
Viewers Are Morons:
tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/ViewersAreMorons
The lolcat translator: speaklolcat.com
TheUglyDance: theuglydance.com
B Movie Titler: www.seventhsanctum.com/generate.php?Genname=bmovie
Cracked.com: www.cracked.com
Nyanit: 
nyanit.com


Üles

FILMID

That SciFi Guy: thatscifiguy.com
Internet Movie Database: www.imdb.com
Movie-Censorship: 
www.movie-censorship.com

The Lord of the Rings: www.lordoftherings.net
Star Wars: www.starwars.com
Bad Astronomy - Bad Movies:
www.badastronomy.com/bad/movies/index.html
YouTube: www.youtube.com

Üles

TELESARJAD

Marvel Animation Age: marvel.toonzone.net
Biker Mice from Mars: www.bikermice.com
Last Exit to Springfield: www.lardlad.com
South Park Studios: southparkstudios.com
Stargate: gateworld.net

Üles

MÄNGUD

Abandonia: www.abandonia.com

The Emulator Zone: www.emulator-zone.com
GameTronik: www.gametronik.com/site
Emuparadise: www.emuparadise.me
Doperoms: www.doperoms.com
ROMNation: www.romnation.net
The Iso Zone: theisozone.com
GameFAQs: gamefaqs.gamespot.com

Duke Nukem Forever: www.dukenukemforever.com
Can You Run It?: www.systemrequirementslab.com/cyri
The Angry Video Game Nerd: cinemassacre.com/category/avgn
The Punk Effect: thepunkeffect.com
Kinamania: www.youtube.com/user/Kinaman88
ProJared: www.youtube.com/user/DMJared
RetroSnow: www.youtube.com/user/snowcon3
The Game Chasers: www.youtube.com/user/Captain8Bit


Üles

KIRJANDUS

Fighting Fantasy: www.fightingfantasy.com
Fighting Fantasy:
web.archive.org/web/20051223103218/www.fightingfantasy.com
Fighting Fantasy Collector: www.fightingfantasycollector.co.uk
Fighting Fantasy Project: www.ffproject.com
Titannica: fightingfantasy.wikia.com
Eesti Ulmebaas: baas.ulme.ee
Ulme.ee: ulme.ee

Ulmeajakiri Reaktor: www.ulmeajakiri.ee
Tarzan: www.tarzan.org
Tarzan of the Internet: www.edstephan.org/Tarzan/index.html
Super-Toys Last All Summer Long:
www.wired.com/wired/archive/5.01/ffsupertoys_pr.html
Stephen King: www.stephenking.com
TheOneRing.net: www.theonering.net
The Tolkien Estate: www.tolkienonline.com
Demian's Gamebook Web Page: www.gamebooks.org

Raamatukoi raamatupood: www.raamatukoi.ee
Krisostomus: www.kriso.ee

Üles

MUUD HUVITAVAT

Estmusic: www.estmusic.com
Laulusõnad: www.lyrics.com
The Art of Tom Derenick: www.pmkane.com/tomderenick
Love Calculator: www.lovecalculator.com

Optilised illusioonid: www.eyetricks.com
Optilised illusioonid: www.coolopticalillusions.com
Optilised illusioonid: www.optillusions.com
Drawspace: www.drawspace.com
KAVA.EE: www.kava.ee
Eesti keele speller: www.filosoft.ee/html_speller_et
.:EN-ET:. Inglise <> Eesti sõnaraamat: enet.animato.ee
HowStuffWorks: www.howstuffworks.com
What Is My IP Address?: www.whatismyip.com
The Tolkien Music List: www.tolkien-music.com
Internet Archive: www.archive.org
Lapsemure: lapsemure.ee
The W3C Markup Validation Service: validator.w3.org
Laanesluusija koda: laanesluusijakoda.blogspot.com
Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus: raplakunst.eu

TinEye Reverse Image Search: www.tineye.com
Your Smileys: yoursmiles.org

Üles

Sven Pärn

Pealehele


PEALEHT | MINA | JOONISTUSED | MÕTTETERADESSEED | LUULETUSED | t.A.T.u. | LOODUS
SEPAD | KANDID | UUED SEPAD | KARIKATUURID | HOROSKOOP | PAROODIAD | ANEKDOODID
STEREOPILDID | NES | RAAMATUD | SEKS | LINGID | KÜLALISTERAAMAT | LOGIRAAMAT