PEALEHT | MINA | JOONISTUSED | MÕTTETERADESSEED | LUULETUSED | t.A.T.u. | LOODUS
SEPAD | KANDID | UUED SEPAD | KARIKATUURID | HOROSKOOP | PAROODIAD | ANEKDOODID
STEREOPILDID | NES | RAAMATUD | SEKS | LINGID | KÜLALISTERAAMAT | LOGIRAAMAT


LINGID
 
Sven Pärn

Internet on hoomamatult suur. Allpool on mõned minu järjehoidjatest. Lingid vananevad üsna kiiresti, seega vabandan juba ette, kui mõni viide enam ei tööta.


TÄHTVIIDAD

Marko Pikkat:
et-ee.facebook.com/pildiloomaaed

Pilkaja: www.pilkaja.ee

Wikipedia: www.wikipedia.org
Google: www.google.com
Neti.ee: www.neti.ee

Üles

TASUTA TARKVARA

VirtualDubMod: virtualdubmod.sourceforge.net
AutoGK: www.autogk.me.uk
Avidemux: fixounet.free.fr/avidemux
HandBrake: handbrake.fr
MKVToolnix: www.bunkus.org/videotools/mkvtoolnix/downloads.html
MediaCoder: www.mediacoderhq.com
SMPlayer: smplayer.sourceforge.net
VLC Media Player: www.videolan.org/vlc
DVD Decrypter: www.dvddecrypter.org.uk
SubRip: www.divx-digest.com/software/subrip.html
Audacity: audacity.sourceforge.net
Jubler: www.jubler.org
MeGUI: www.divx-digest.com/software/megui.html
mp3DirectCut: mpesch3.de1.cc/mp3dc.html
PortableApps: portableapps.com
OpenOffice.org: www.openoffice.org
Auslogics Disk Defrag: www.auslogics.com/disk-defrag
CDisplay: en.wikipedia.org/wiki/CDisplay
Orbit Downloader: www.orbitdownloader.com
GIMP: www.gimp.org
Nvu: www.net2.com/nvu
Pidgin: www.pidgin.im
Firefox: www.mozilla.com/en-US
MPUI: mpui.sourceforge.net
FileZilla: filezilla-project.org
Free Download Manager: www.freedownloadmanager.org
AVG Free: free.avg.com
Unlocker: ccollomb.free.fr/unlocker
7-Zip: www.7-zip.org
Filzip: www.filzip.com
Virtual Magnifying Glass: magnifier.sourceforge.net
Bulk Rename Utility: www.bulkrenameutility.co.uk/Main_Intro.php
Burn4Free: www.burn4free.com
DOSBox: www.dosbox.com
The Rasterbator: homokaasu.org/rasterbator
CD-DA X-Tractor: xtractor.sourceforge.net/intro.html
Restoration: www.snapfiles.com/get/restoration.html
Scribus: 
www.scribus.net


Üles

KOOMIKSID

Koomiks.ee: www.hot.ee/koomiks
Joonas Sildre: web.zone.ee/sildre
Elina Sildre: web.zone.ee/elinasildre
Garfield: www.garfield.com
King Features Syndicate: www.kingfeatures.com
Sherman's Lagoon: www.slagoon.com
Snoopy: comics.com/peanuts
Dilbert: www.dilbert.com
Marvel: www.marvel.com
Veiko Tammjärv: www.uninet.ee/~laaniste/thepression/pm/vt1.html
Koomiksi Arhiiv: hiir.net/uusweb
Grimmy: www.grimmy.com
Spider-Man Crawl Space: www.spidermancrawlspace.com
Amazing Spider-Man: www.samruby.com
SpiderFan: www.spiderfan.org

Üles

HUUMOR

9GAG: 9gag.com
itnurk: www.itnurk.com
Memebase: memebase.com
Memebase After Dark: memebaseafterdark.com
Trollface Comic: trollfacecomic.com
Aegmaha!: www.aegmaha.com
FAIL Blog: failblog.org
Ganzapank: www.teataja.ee/et/pank
Aivo Pihlaka absurdihuumor: www.hot.ee/aivopihlakas
Sorry Everybody: sorryeverybody.com/index_old.shtml
27b/6: www.27bslash6.com
Viewers Are Morons:
tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/ViewersAreMorons
The lolcat translator: speaklolcat.com
TheUglyDance: theuglydance.com
B Movie Titler: www.seventhsanctum.com/generate.php?Genname=bmovie
Cracked.com: www.cracked.com
Virtual GeoCities Tribute:
www.flashpointsocialmedia.com/Area51/Orion/geocities.html
MotiFake: www.motifake.com
Nyanit: 
nyanit.com


Üles

FILMID

That Guy with the Glasses: thatguywiththeglasses.com
That SciFi Guy: thatscifiguy.com
The Blockbuster Buster: blockbusterbuster.angelfire.com
The Spoony Experiment: spoonyexperiment.com
Internet Movie Database: www.imdb.com
Movie-Censorship: 
www.movie-censorship.com

The Lord of the Rings: www.lordoftherings.net
Star Wars: www.starwars.com
Bad Astronomy - Bad Movies:
www.badastronomy.com/bad/movies/index.html
Filmiveeb: filmiveeb.ee
MOVIES.ee: movies.ee
Steal This Film II: www.stealthisfilm.com/Part2
YouTube: www.youtube.com

Üles

TELESARJAD

Battlestar Galactica: en.battlestarwiki.org
Marvel Animation Age: marvel.toonzone.net
Biker Mice from Mars: www.bikermice.com
Krokodill Gena: www.hot.ee/krokodill
The Simpsons Archive: www.snpp.com
The Simpsons: www.thesimpsons.com
Last Exit to Springfield: www.lardlad.com
South Park Studios: southparkstudios.com
South Park: www.adequate.com/SouthPark
Stargate: stargate.mgm.com
Knight Rider: www.teamknightrider.com
Knight Rider: www.knightrider2000.8m.com
Babylon 5: babylon5.warnerbros.com

Üles

MÄNGUD

The Angry Video Game Nerd: cinemassacre.com/category/avgn
The Punk Effect: thepunkeffect.com
Kinamania: www.youtube.com/user/Kinaman88
AngryJoeShow: 
angryjoeshow.com

ProJared: www.youtube.com/user/DMJared
Classic Game Room: www.youtube.com/user/InecomCompany
CGR Undertow: www.youtube.com/user/CGRundertow
Taco-Man Plays a Video Game:
www.rablats.com/taco-man-plays

AlphaOmegaSin: www.youtube.com/user/AlphaOmegaSin
RetroSnow: www.youtube.com/user/snowcon3
Happy Console Gamer: www.youtube.com/user/HappyConsoleGamer
The Game Chasers: www.youtube.com/user/Captain8Bit
You Can Play This: 
youcanplaythis.com

Clan of the Gray Wolf: clanofthegraywolf.com
Blunty: www.youtube.com/user/Blunty3000
Abandonia: www.abandonia.com
Liberated Games: liberatedgames.org

The Emulator Zone: www.emulator-zone.com
GameTronik: www.gametronik.com/site
GameWinners.com: www.gamewinners.com
GameSpot: www.gamespot.com
Duke Nukem 3D - High Resolution Pack: hrp.duke4.net
Bug Team's Dukepage: membres.lycos.fr/duke3d
Poda's Duke3D Site: duke3d.org/forum
Dukester X: www.dukesterx.org
Doomworld: www.doomworld.com
FreakyNES: www.sykografix.com/articles/article26
AddictingGames: www.addictinggames.com
Lauamängud: www.hot.ee/lauamangud
Duke Nukem Forever: www.dukenukemforever.com
VideoGame Girls DB: www.videogamegirlsdb.com
Can You Run It?: www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx


Üles

KIRJANDUS

Fighting Fantasy: www.fightingfantasy.com
Fighting Fantasy:
web.archive.org/web/20051223103218/www.fightingfantasy.com
Fighting Fantasy Collector: www.fightingfantasycollector.co.uk
Fighting Fantasy Project: www.ffproject.com
Titannica: fightingfantasy.wikia.com
Eesti Ulmebaas: www.dcc.ttu.ee/andri/sfbooks
Ulme.ee: ulme.ee
Algernon: www.zzz.ee:8080/docs/ROOT/Algernon
Tarzan: www.tarzan.org
Tarzan of the Internet: www.edstephan.org/Tarzan/index.html
Super-Toys Last All Summer Long:
www.wired.com/wired/archive/5.01/ffsupertoys_pr.html
Stephen King: www.stephenking.com
TheOneRing.net: www.theonering.net
The Tolkien Estate: www.tolkienonline.com
Demian's Gamebook Web Page: www.gamebooks.org

Raamatukoi raamatupood: www.raamatukoi.ee
Krisostomus: www.kriso.ee

Üles

MUUD HUVITAVAT

Loodusemees: www.loodusemees.ee
Estmusic: www.estmusic.com
Laulusõnad: www.lyrics.com
The Art of Tom Derenick: www.pmkane.com/tomderenick
Love Calculator: www.lovecalculator.com

t.A.T.u.: www.tatu.ru
Optilised illusioonid: www.eyetricks.com
Optilised illusioonid: www.coolopticalillusions.com
Optilised illusioonid: www.optillusions.com
Kõnesüntees: kiisu.eki.ee
Kõnesüntees: en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_speech_synthesizers
Aleksei Turvoski loomajutud: veeb.err.ee/exp/loomajutud.xml
Drawspace: www.drawspace.com
KAVA.EE: www.kava.ee
Eesti keele speller: www.filosoft.ee/html_speller_et
Spellchecker: www.spellchecker.net/spellcheck
.:EN-ET:. Inglise <> Eesti sõnaraamat: enet.animato.ee
Lastekas.ee: lastekas.ee
KeepVid: keepvid.com
Para-web: www.para-web.org
HowStuffWorks: www.howstuffworks.com
What Is My IP Address?: www.whatismyip.com
The Tolkien Music List: www.tolkien-music.com
Internet Archive: www.archive.org
Lapsemure: lapsemure.ee
The W3C Markup Validation Service: validator.w3.org
Laanesluusija koda: laanesluusijakoda.blogspot.com
Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskus:
raplakunst.onepagefree.com

TinEye Reverse Image Search: www.tineye.com
pixOrgy: www.pixorgy.com
Your Smileys: yoursmiles.org
TheTruthBToldShow: www.youtube.com/user/TheTruthBToldShow
Tek Syndicate: www.youtube.com/user/razethew0rld
The Amazing Atheist: www.youtube.com/user/TheAmazingAtheist

Üles

Sven Pärn

Pealehele


PEALEHT | MINA | JOONISTUSED | MÕTTETERADESSEED | LUULETUSED | t.A.T.u. | LOODUS
SEPAD | KANDID | UUED SEPAD | KARIKATUURID | HOROSKOOP | PAROODIAD | ANEKDOODID
STEREOPILDID | NES | RAAMATUD | SEKS | LINGID | KÜLALISTERAAMAT | LOGIRAAMAT